Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра фізичної реабілітації та біокінезіології Події Відкриті лекції викладачів кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Харченко Г.Д., Кобенька Г.В., Яценко С.П.

26 квітня 2017 р. доцент кафедри Харченко Г.Д.  провела відкриту лекцію  з дисципліни «Методи дослідження у фізичній реабілітації» на тему «Оцінка ефективності фізичної реабілітації при захворюваннях та порушеннях ОРА та захворюваннях нервової системи», ІІІ курс, напрям підготовки «Здоров’я людини».

26 квітня 2017 р. викладач кафедри Кобеньок Г.В. провів відкриту лекцію з дисципліни «Фізіологія людини» на тему «Структура і функція системи дихання», IІІ курс, напрям підготовки «Фізичне виховання».

27 квітня 2017 р. викладач кафедри Яценко С.П.провела відкриту лекцію  з дисципліни «Безпека життєдіяльності та охорона праці» на тему «Соціальні небезпеки», ІІІ курс, напрям підготовки «Психологія».