18 травня 2021 р.

засідання кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології

від «18» травня 2021 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

• Про порядок голосування.
  • Обрання лічильної комісії.
  • Про рекомендацію кандидатури для обрання на посаду доцента кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології кандидата педагогічних наук Неведомської Є.О.
  • Про рекомендацію кандидатури для обрання на посаду старшого викладача кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Погребняк Ю.М.
  • Про рекомендацію кандидатури для обрання на посаду доцента кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології кандидата наук з фізичного виховання та спорту доцента Керестея В.В.
  • Про розподіл обов’язків між членами лічильної комісії.
  • Оголошення результатів голосування.
  • Обговорення проходження стажування працівниками кафедри: професора д.м.н. Іващенка С.М., професора д.п.н. Хорошухи М.Ф., старшого викладача Буряк О.Ю.
  • Сертифікування електронних навчальних курсів («Інструментальні методи діагностики», автор-розробник Савченко В.М.).
  • Про затвердження програм іспитів ІІ семестру 2020-2021 н.р.
  • Різне