Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра спорту та фітнесу Події ХХ Чемпіонат міста Києва серед студентських команд ЗВО

ХХ Чемпіонат міста Києва серед студентських команд ЗВО

18 квітня 2019 р. відбувся 12 тур ХХ Чемпіонату міста Києва серед студентських команд закладів вищої освіти сезону 2018-2019 р.

На полі зустрілися команди Київського університету імені Бориса Грінченка та Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. "Грінченківці" гостинно прийняли збірну команду суперників на своєму полі.Рахунок матчу склав 9:2 на користь нашої збірної. Голами відзначилися: Миколаюк Євген (1), Співаков Андрій (1), Жуков Данило (1) та Никоненко Владислав (6).

Вітаємо збірну команду Київського університету імені Бориса Грінченка та її тренера Швеця Сергія Володимировича з перемогою!