01, 05, 26 вересня 2022 р.

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 01.09.2022 р.

Порядок денний:

• Про затвердження плану кафедри спорту та фітнесу на 2022-2023 н.р.
  • Про затвердження та пролонгацію робочих програм.
  • Про розподіл навчального навантаження на 2021-2022 н.р.
  • Про розподіл обов’язків серед членів кафедри на 2022-2023 н.р.

Проект рішення:

• Затвердити план кафедри спорту та фітнесу на 2022-2023 н.р.
  • Пролонгувати робочі програми 2021 року. Затвердити нові робочі програми.
  • Затвердити розподіл навчального навантаження для студентів 2-4 та 6 курсів.
  • Затвердити розподіл обов’язків серед членів кафедри на 2022-2023 н.р.

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 05.09.2022 р.

Порядок денний:

• Про призначення наукових керівників аспірантам першого року навчання за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт.

Проект рішення:

• Рекомендувати призначити науковим керівником Чубку Роману Леонідовичу, аспіранту першого року навчання за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт – Білецьку Вікторію Вікторівну, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента, завідувача кафедри спорту та фітнесу.
  • Клопотатися перед вченою радою Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту про призначення науковим керівником Білецької Вікторії Вікторівни, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента, завідувача кафедри спорту та фітнесу, аспіранту першого року навчання Чубку Роману Леонідовичу за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт.

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 26.09.2022 р.

Порядок денний:

• Про направлення на стажування (фахове).

Проект рішення:

• Згідно з Планом підвищення кваліфікації за фаховим модулем (стажування) науково-педагогічних працівників Київського Університету імені Бориса Грінченка на 2021-2022 навчальний рік та Договором про співробітництво між Київським Університетом імені Бориса Грінченка та Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова від 09.12.2008 року направити доцента кафедри спорту та фітнесу Лахтадир Олену Володимирівну, канд.псих.наук та старшого викладача кафедри спорту та фітнесу Євдокимову Лілію Григорівну на стажування на кафедру теорії і методики фізичного виховання і спорту Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова з 17.10.2022 р. до 17.11.2022 р. без відриву від виробництва. Затвердити програму стажування.