Вітаємо нашу збірну команду з футболу з черговою перемогою!

27 листопада 2019 року відбулася чергова зустріч на Кубку Світу серед університетів 2019 в місті Цзінь-Цзян (Китай). Збірна команда Університету Грінченка зустрілась з командою Пекінського університету технологій. Перший тайм був досить важким для наших хлопців, але незважаючи на це, вони змогли відкрити рахунок (гол забив Максим Крук).

Другий тайм хлопці грали спокійніше. У кінці матчу Богдан Самотуга ударом в дальній кут забив 2-ий гол у ворота супротивника. Матч завершився рахунком 2:0.

У п’ятницю 29.11.2019 року  відбудеться матч за 9-10 місце проти Вюрцбузького університету Юліуса Максиміліана (Німеччина).

Вітаємо наших хлопців, адже вони вже у десятці кращих університетських команд світу!