Конкурс на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка

07 грудня 2016 р. в рамках Грінченківської декади відбувся щорічний загальноуніверситетський конкурс на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка «Словник Грінченка та сучасність».

Метою проекту є долучення студентів та викладачів до спадщини ідейного лідера Університету, які за задумками, мали не лише ознайомитися із описами слів, а й додати сучасне тлумачення кожного та спробувати візуалізувати його.

Команда Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту виступила з презентацією самостійно обраних слів, а також запросила глядачів потрапити в казку з головним героєм – юнаком, що шукав обручку з «мурно-каменем» (дорогоцінний камінь), черевики з «багдалю» (тонкої козячої шкіри) для своєї коханої, але й про «уважку» (знижку) не забував.

Командаотрималанагороду вномінації– гендерність.