«Учитель року 2023» в номінації «Фізична культура»

З 20 лютого по 03 березня 2023 року на базі НВК № 176 міста Києва імені Мігеля де Сервантеса відбувся Всеукраїнський конкурс «Учитель року 2023» в номінації «Фізична культура», організатором якого є Департамент освіти і науки міста Києва.

Учитель року – щорічний Всеукраїнський конкурс, що проводиться з метою стимулювання участі педагогів у процесах становлення та розвитку ефективної національної системи освіти та популяризації кращих і новітніх педагогічних практик, зростання професійної майстерності вчителів.

Журі працювало у наступному складі: Мельник С. Б. (голова журі), головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки м. Києва, Черпак Ю. В. (заступник голови журі), старший викладач кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Університету Грінченка, завідувачка кафедри спорту та фітнесу Університету Грінченка Білецька Вікторія, завідувачка кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Університету Грінченка Ярмолюк Олена та вчителі-методисти різних районів міста Києва.

Переможцем Конкурсу став Голобородько Микола - вчитель фізичної культури Навчально-виховного комплексу "Домінанта" (дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа І ступеня - суспільно-гуманітарна гімназія - спеціалізована школа №204 з поглибленим вивченням фізичної культури).

Загалом змагалося 18 конкурсантів, які проходили наступні випробування: тестування, майстер-класи, методичні практикуми, практичні завдання, а також проведення уроку фізичної культури і продемонстрували професійну компетентність, методичну майстерність, мобільність мислення, творчість і новаторство.

Вітаємо переможця та учасників Конкурсу!