«Нумо разом!». Активна субота і тренування зі скакалками!

29 квітня 2023 р. у рамках соціального проєкту викладачі та студенти Факультету провели тренування із вправами зі скакалкою.

Розпочали з руханки (проводила Олександра Дзюба, студентка ІІІ курсу освітньої програми «Фітнес і рекреація») та навчання стрибкам (Дар’я Юр’єва, студентка ІІ курсу освітньої програми «Фітнес і рекреація»), після цього учасники вивчили комбінацію зі стрибків під музику (Дар’я Богдан, студентка ІІ курсу освітньої програми «Фізична терапія, ерготерапія»), а на завершення були ігри та ігрові вправи (Лариса Клітинська та Валерія Бурмас, студентки ІІІ курсу освітньої програми «Фізичне виховання»).

Модераторки: Наталя Петрова та Наталія Гаврилова, старші викладачки кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.

Захід відбувся у співпраці з ініціативою «Дивись, як я вмію!».

Дякуємо модераторам і учасникам за насичене тренування та дружню атмосферу!