Участь у культурно-спортивному заході «Київ Незламний»

28 травня 2023 р. студенти та викладачі Факультету у якості волонтерів долучилися до проведення культурно-спортивного заходу до Дня Києва «Київ Незламний». Подія відбувалася у парку «Наталка» і включала змагання, різноманітні майстер-класи та спортивні локації. Мета заходу – розвиток спорту серед дітей, підтримка інтересу до здорового способу життя та українських традицій, сприяння згуртованості українців і мотивування на розвиток української культури та спорту.

Наші студенти проводили заняття з дитячої легкої атлетики, конкурси для трьох вікових категорій дітей та дорослих, долучилися до роботи локації «Стронгмен» і взяли участь у забігу до Дня Києва.

Координатори – Наталя Петрова, старша викладачка кафедри спорту та фітнесу та Олена Гацко, старша викладачка кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту.

Дякуємо організаторам за насичений та активний День Києва!