Онлайн-зустріч у межах ініціативи «Тренуй українською»

26 жовтня 2023  р., напередодні Дня української писемності та мови, на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту спільно з Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету української філології, культури і мистецтва відбулася онлайн-зустріч у межах ініціативи "Тренуй українською".

Під час першої частини зустрічі координаторки ініціативи "Тренуй українською" Олександра Дзюба (студентка групи ФРб-1-20-4.0д) та Єлизавета Попович (студентка групи ФВб-1-21-4.0д) ознайомили присутніх з напрацюваннями у межах ініціативи "Тренуй українською", обговорили виклики та зміни, що відбулися за час впровадження проєкту.

Серед питань, винесених на обговорення були:

• особливості використання українськомовної спортивної термінології фахівцями з фізичної культури і спорту;
  • складнощі, що виникають під час переходу на українську мову в професійній діяльності тренерів;
  • шляхи підвищення рівня володіння українською мовою та використання українськомовної спортивної термінології фахівцями у галузі фізичної культури і спорту;
  • мова у формуванні особистого бренду на іміджу тренера.

Після цього Лайма Даукшас, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету української філології, культури і мистецтва, презентувала доповідь про культуру фахового мовлення тренерів, під час якої проаналізувала дослідження, найпоширеніші проблеми та надала поради щодо удосконалення свого фахового мовлення.

Дякуємо учасникам за активність та залученість, а спікерам – за ґрунтовні та цікаві виступи!