Використання анаболічних стероїдів у фізичній реабілітації та спорті (засідання наукового гуртка)

Протягом листопаду 2023 р. студенти-першокурсники Факультету здоров'я, фізичного виховання та спорту пройшли опитування за допомогою Google-форми щодо їхніх знань про покращення спортивних досягнень, про допінги та анаболічні стероїди, зокрема. Метою опитування було виявлення знань першокурсників Факультету здоров'я, фізичного виховання та спорту про власний досвід щодо покращення спортивних досягень, про вплив анаболічних стероїдів на організм та попередження їхнього вживання молодими спортсменами.

Сьогодні, 27 листопада 2023 року, студенти академічної групи ФТЕб-1-23-4.0д ознайомилися з результатами проведеного опитування та прослухали Доповідь про історію використання анаболічних стероїдів у фізичній реабілітації та спорті, вплив анаболічних стероїдів на організм людини, плюси і мінуси від вживання їх спортсменами. Мінусів від вживання спортсменами анаболічних стероїдів набагато більше, ніж користі, тому немає сенсу навіть їх спробувати.

Керівник наукового гуртка «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ’Я» – Євгенія Неведомська.