Заняття з навчальної дисципліни «Теорія та технології оздоровчо-рекреаційної рухової активності»

Протягом березня 2024 року на практичних заняттях з навчальної дисципліни «Теорія та технології оздоровчо-рекреаційної рухової активності» студенти 3  курсу освітньо-професійної програми «Фізичне виховання» разом зі старшим викладачем кафедри спорту та фітнесу Наталею Петровою вивчали вправи функціональної хореографії, за допомогою яких розвивали такі фізичні якості як: гнучкість, рівновага, витривалість, а також покращували рівень своєї фізичної підготовленості та удосконалювали відповідні функціональні можливості.

Здобуті навички студенти 3 курсу продемонстрували танцювальним батлом між своєю групою та групою першокурсників, в якій вони попередньо виступали наставниками. Оздоровчо-рекреаційна  рухова активність є досить важливою, адже спрямована на відновлення життєвої енергії, захисних сил організму, збереження та зміцнення здоров’я.
OON 03 min