Тренінг з тактичної домедичної допомоги для учнів Ліцею №9 “Гармонія”

У рамках соціального проєкту «З Києвом і для Києва» 16 квітня 2024 р. на базі Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбудеться тренінг «ТАКТИЧНА ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА ДЛЯ ЦИВІЛЬНИХ. Що необхідно знати кожному?» для учнів Ліцею №9 “Гармонія” Оболонського району м. Києва.

Мета тренінгу – надання  базових знань, формування умінь та навичок домедичної допомоги в цивільних умовах під час війни (загальні поняття про домедичну допомогу, зупинка масивної кровотечі, переміщення поранених, відновлення прохідності дихальних шляхів тощо).

Провів тренінг Валентин Савченко, завідувач кафедри фізичної терапії та ерготерапії, доктор медичних наук, професор.

Дякуємо учням і вчительці, Вікторії Лавринчук, та чекаємо на нові зустрічі в стінах Університету!

OON 03 min