Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Церемонія урочистого підняття Державного Прапора України

Церемонія урочистого підняття Державного Прапора України

23 серпня 2017 року відбулась церемонія урочистого підняття Державного Прапора України біля навчального корпусу на вул. М.Тимошенка,13-б

23 серпня 2004 року Президент України Леонід Кучма підписав Указ № 987/2004 «Про День Державного Прапора України». Цим Указом «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України» встановлено в Україні нове свято — День Державного Прапора України, який щорічно відзначається 23 серпня. Відповідно до цього Указу Кабінет Міністрів України, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації повинні забезпечити здійснення комплексу заходів щодо святкування Дня Державного Прапора України.