Збори трудового колективу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту

22 вересня 2017 р. відбулися Збори трудового колективу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, на яких декан Факультету - Лопатенко Георгій Олегович, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, представив звіт роботи Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту за 2016-2017 н.р.

У звіті було проаналізовано основні аспекти навчально-методичної, наукової, міжнародної  та соціально-гуманітарної роботи Факультету. Важливим стало стратегічне бачення подальшого розвитку Факультету, яке представив декан.

Участь в обговоренні звіту декана Факультету взяв Огнев’юк Віктор Олександрович, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України, який наголосив на подальших перспективних завданнях, що стоять перед Факультетом, та відмітив питання, над якими ще варто працювати.

Роботу декана Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Лопатенка Георгія Олеговича у 2016-2017 н.р. колектив визнав задовільною.

Звіт декана Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту за 2016-2017 н.р.