Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Екскурсія до Національного Києво-печерського історико-культурного заповідника

Екскурсія до Національного Києво-печерського історико-культурного заповідника

10 жовтня 2017 р. студенти 4 курсу напряму підготовки «Фізичне виховання» відвідали комплекс Національного Києво-печерського історико-культурного заповідника. Він внесений до об’єктів всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Протягом 2,5 годин студенти за допомогою наукового співробітника заповідника Анни Яненко вивчали Троїцьку надбрамну церкву, Успенський собор, Велику лаврську дзвіницю.

Захоплюючим було відвідання ближніх печер. Велике враження на студентів справила виставки: присвячена роду Острозьких та фресковому живопису Десятинної церкви та Михайлівського Золотоверхого собору.

Бонь О.І.