Літня проектна школа 3С

24-26 червня 2016 року Спільнота Свідомого Спілкування в рамках програми Active Citizens Ukraine та за підтримки Young Scientists Association NAU та NAU HUB провели в Національному авіаційному університеті "Літню проектну школу 3С", до якої долучилися й студенти спеціальності «Фізичне виховання» Таміла Бондар та Позніхаренко Дмитро.

Заняття в школі були спрямовані на створення власних проектів. Учасники мали унікальну можливість поспілкуватись з координаторами успішних проектів, отримати корисні поради з проектного менеджменту, зокрема дізнатися про способи залучення коштів до проекту та засоби просування готового проекту. Наші студенти представляли власний проект «Grinch volunteer», метою якого є  підготовка висококваліфікованих волонтерів шляхом проведення воркшопів в м.Києві.