Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Вітаємо Швеця Сергія Володимировича та Тупицю Юрія Івановича!

Вітаємо Швеця Сергія Володимировича та Тупицю Юрія Івановича!

Президент ФАСК Вадим Місюра нагородив відзнаками Федерації футболу м. Києва та Футбольної асоціації студентів м. Києва старших викладачів та теренів з футболу Київського університету імені Бориса Грінченка Швеця Сергія Володимировича та Тупицю Юрія Івановича.

Нагородження відбулося на заключній конференції ФАСК. Також на конференції були підведені підсумки першого кола ХІХ Чемпіонату та Першості м. Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр. та ІV Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр. Учасники засідання затвердили  поточні турнірні  таблиці й ознайомилися з подальшим графіком змагань.