Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Науково-проектний студентський семінар «Аксіологічний підхід у спорті вищих досягнень»

19 грудня 2018 р. відбувся  н​ауково-проектний студентський семінар  «Аксіологічний підхід у спорті вищих досягнень».

Студенти 5 курсу представили свої аксіологічні дослідження у відеороликах, презентаціях - інтерв'ю ​відомих тренерів, спортсменів та викладачів факультету. Аксіологічний підхід до пізнання ​спорту вищих досягнень ​привернув​увагу​наших студентів​до історичних фактів, надзвичайних подій, прикладів, взірців наполегливості, спортивної боротьби, задоволення від  перемог, переживань поразок. особистостей, які своє життя віддали спорту. Учасники семінару поділилися своїми враженнями та висновками щодо  проведення  аксіологічних досліджень в такому форматі.

Найкраща робота Харькової Влади: