Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Навчальні моделі своїми руками (засідання наукового гуртка "Гармонія здоров'я")

Навчальні моделі своїми руками (засідання наукового гуртка "Гармонія здоров'я")

27 лютого 2018 року відбулося засідання молодіжного наукового гуртка «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ’Я».Тема засідання: «Навчальні моделі своїми руками».

Ведуча засідання: Неведомська Є.О., доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології. Під час засідання студенти групи ФТЕб-1-17-4.0д своїми руками зробили навчальну модель «Грудна клітка з легенями», яка демонструє фізіологічний механізм дихальних рухів. Зроблена модель показує, що безпосередньою причиною розтягування легенів при вдиху і стисненні їх при видиху є зміни обсягу грудної порожнини. Механізм дихальних рухів детально буде вивчатися в курсі «Нормальна фізіологія людини та вікова фізіологія» і зроблені студентами моделі стануть у нагоді.