Події

25 квітня 2024 року пройшов районний етап «Пліч-о-пліч» всеукраїнської шкільної ліги зі спортивного орієнтування, в якому взяли участь понад 150 спортсменів з тринадцяти закладів освіти Оболонського району. Змагання проводилися в парку «Наталка» на дистанції у заданому напрямку серед юнаків та дівчат 5-7 класів.

Протягом березня 2024 року на практичних заняттях з навчальної дисципліни «Теорія та технології оздоровчо-рекреаційної рухової активності» студенти 3  курсу освітньо-професійної програми «Фізичне виховання» разом зі старшим викладачем кафедри спорту та фітнесу Наталею Петровою вивчали вправи функціональної хореографії, за допомогою яких розвивали такі фізичні якості як: гнучкість, рівновага, витривалість, а також покращували рівень своєї фізичної підготовленості та удосконалювали відповідні функціональні можливості.

04 квітня 2024 відбулося відкрите заняття з дисципліни “Плавання та методика його викладання” доцента кафедри спорту та фітнесу Ірини Грузевич. Тема заняття: "Техніка плавання вільним стилем. Старт" (група ФРб 1-23-4.0д).

14 лютого 2024 науково-педагогічні працівники, які забезпечують викладання на освітній програмі «Тренерська діяльність з обраного виду спорту» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти взяли участь у тренінгу, який проводили Жильцов Олексій Борисович, кандидат педагогічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи та завідувач НМЦ стандартизації та якості освіти Антипін Євген Борисович, кандидат педагогічних наук, доцент.