Участь у заході зі спортивного орієнтування у рамках проєкту “Пліч о пліч”

25 квітня 2024 року пройшов районний етап «Пліч-о-пліч» всеукраїнської шкільної ліги зі спортивного орієнтування, в якому взяли участь понад 150 спортсменів з тринадцяти закладів освіти Оболонського району. Змагання проводилися в парку «Наталка» на дистанції у заданому напрямку серед юнаків та дівчат 5-7 класів.

Організатори змагань – відділ молоді та спорту Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації та Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району м. Києва. Студенти та викладачі Факультету в якості волонтерів долучилися до проведення заходу. Дякуємо організаторам за досвід, можливість удосконалити фахові компетентності та чудову атмосферу! Разом переможемо!