Події

01 грудня 2023 р. на базі навчального спортивно-стрілецького клубу "Полігон-Арена" відбулось виїзне заняття для студентів III курсу групи ФВб-1-21-4.0, на якому вони відпрацювали практичні навички з вогневої підготовки. Викладач - Костянтин Ніканоров, старший викладач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту.

17 листопада 2023 року на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту відбулося перше засідання разової спеціалізованої вченої ради  для обговорення результатів дисертаційного дослідження Олени Виноградової на тему: «Стимуляція працездатності і відновлення кваліфікованих спортсменів у процесі змагальної діяльності в циклічних видах спорту», поданої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01Освіта/Педагогіка за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт (науковий керівник – Георгій Лопатенко, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Київського університету мені Бориса Грінченка).

15 листопада 2023 року студенти IV курсу освітньої програми «Фізичне виховання» (група ФВб-1-20-4.0д) у період проходження виробничої практики із здобувачами освіти старшої школи НВК №143 Оболонського району м. Києва взяли участь в організації та проведенні змагань зі стрільби "Снайпер".

08-09 травня 2023 р. в рамках організації академічної мобільності відповідно до договору про співпрацю з Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту було проведено дистанційний курс лекцій в межах дисципліни «Методи наукових досліджень та статистична обробка даних у ФКіС» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «017 Фізична культура і спорт» освітньої програми «Фізичне виховання» та науково-педагогічних працівників профільних кафедр.