Наукові заходи

09 – 11 листопада 2023 року відбулася наукова онлайн-конференція здобувачів освіти «АКТУАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В ФІЗИЧНОМУ ВИХОВАННІ ТА СПОРТІ» (у рамках Фестивалю Науки – 2023),  організаторами якої є кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту та кафедра спорту  та фітнесу Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту.

17 листопада 2023 року на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту відбулося перше засідання разової спеціалізованої вченої ради  для обговорення результатів дисертаційного дослідження Олени Виноградової на тему: «Стимуляція працездатності і відновлення кваліфікованих спортсменів у процесі змагальної діяльності в циклічних видах спорту», поданої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01Освіта/Педагогіка за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт (науковий керівник – Георгій Лопатенко, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Київського університету мені Бориса Грінченка).

10 лютого 2022 року для наукових керівників курсових та бакалаврських робіт кафедри спорту та фітнесу та кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту був проведений науково-методичний семінар «Антиплагіатна перевірка курсових та бакалаврських робіт в системі StrikePlagiarism».

15 грудня 2022 р. відбулось спільне засідання кафедр факультету (спорту та фітнесу, фізичного виховання та педагогіки спорту, фізичної терапії та ерготерапії). На засіданні були представлені проміжні (семестрові) звіти аспірантів всіх років навчання.

Студентка кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Стеценко Ніла (ФВб-1-19-4.0д) представила результати власних досліджень у науковому фаховому виданні категорії «Б», затвердженому МОН України.

Матеріали розміщено на офіційному сайті журналу:

Статтю можна переглянути за посиланням:

• Стеценко Н.Ю., Сушко Р.О. Організаційні основи комунікації учасників навчально-тренувального процесу в художній гімнастиці. Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 15: Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт). 2022;1(145): 106-110.