Навчально-методичні заходи

13 січня 2022 р. на кафедрі фізичного виховання і педагогіки спорту відбулись звітні конференції студентів 4 курсу освітньої програми «Фізичне виховання» з педагогічної практики у молодшій та середній школі та практики зі спеціалізації "Захист Вітчизни".

06 грудня 2021 р. відбувся навчально-методичний семінар «Можливості хмарних сервісів у професійній діяльності» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньої програми "Фізичне виховання" та викладачів факультету, на якому учасники ознайомилися з особливостями використання хмарних сервісів у професійній діяльності викладача та вчителя фізичної культури і спорту (на прикладі «Prezi»).

21 вересня 2021 р. в рамках навчальної дисципліни «Теорія та методика викладання дисципліни «Захист України» у студентів 2 курсу освітньої програми «Фізичне виховання»  відбулося виїзне заняття на базі Оболонського районного у м. Києві військового комісаріату.

06 листопада 2021 р. в рамках навчальної дисципліни "Олімпійський та професійний спорт: Адаптивний спорт" відбулося виїзне заняття студентів 4 курсу групи ТДб-1-18-4.0д (викладач: Ясько Л.В., завідувач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту).

23 вересня 2021 р. на базі СШ №194 "Перспектива" відбулося виїзне заняття з вогневої підготовки зі студентами 2 курсу спеціалізації "Захист Вітчизни". Студенти отримали знання, вміння та навички стрільби з пневматичної гвинтівки, розбирання-збирання АК-74, правил прицілювання.