Події

17-18 травня 2024 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція “Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації”, у рамках якої пройшов конкурс наукових проєктів за кількома напрямами.

До Дня Європи здобувачі освіти нашого Факультету провели руханку для студентів І курсів різних спеціальностей. До руханки також мали можливість долучитися усі охочі студенти та співробітники.

11 травня 2024 р. Федерація легкої атлетики України організувала та провела легкоатлетичний фестиваль, присвячений Всесвітньому дню дитячої легкої атлетики. Близько сотні дітей і батьків мали можливість спробувати свої сили у різних видах легкої атлетики. Вони бігали, стрибали та додали бар’єри.

30 квітня 2024 року в басейні Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбулися корпоративні змагання з плавання для здобувачів освіти та співробітників Університету.