Події

30 червня 2022 р. відбулася урочиста онлайн-церемонія вручення дипломів випускникам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітніх програм «Фізичне виховання», «Тренерська діяльність з обраного виду спорту», «Фітнес і рекреація», «Фізична терапія, ерготерапія».

У період з 06 по 24 червня 2022 р. відбулась атестація здобувачів вищої освіти 4 курсу денної та заочної форм навчання освітньої програми "Фізичне виховання". Вітаємо наших випускників з її успішним проходженням! Бажаємо миру, радості та реалізації отриманих знань в професійній діяльності!

27 червня 2022 року для студентів 4 курсу була проведена онлайн-консультація щодо вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти, на якій вони дізналися про особливості цьогорічної вступної кампанії на магістерські програми Факультету та отримали відповіді на свої запитання.

Вітаємо Владу Харькову, випускницю Київського університету імені Бориса Грінченка (освітня програма "Фізичне виховання" другого (магістерського) рівня вищої освіти) з перемогою на Чемпіонаті Європи з фехтування, який відбувся 18 червня 2022 р. в м. Анталія (Туреччина).

16-17 червня 2022 р. для співробітників Університету був проведений тренінг з тактичної домедичної допомоги. На тренінгу учасники отримали знання та сформували уміння й навички домедичної допомоги на полі бою відповідно до протоколу Tactical Combat Casualty Care.

27 травня 2022 року студентка ІІ курсу Олександра Дзюба (група ФіРб-1-20-4.0д ), голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету та студентка І курсу Єлизавета Попович (група ФВб-1-21-4.0д) взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації" та презентували ідею проєкту "Тренуй українською!".

Протягом 23-27 травня 2022 року на кафедрі спорту та фітнесу відбувся передзахист 44 бакалаврських робіт студентів 4 курсу груп ФіРб-1-18-4.0д (освітня програма «Фітнес та рекреація»), ТДб-1-18-4.0д (освітня програма «Тренерська діяльність з обраного виду спорту»). Студенти презентували свої бакалаврські роботи. В ході обговорення було надано рекомендації щодо вдосконалення презентацій та доповідей для атестації здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти.

Сторінка 1 із 147