Події

26 червня 2024 року відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітніх програм «Фізична терапія, ерготерапія», «Фізичне виховання», «Тренерська діяльність з обраного виду спорту» та «Фітнес і рекреація». Цьогоріч випускниками Факультету стали 100 студентів!

18 червня 2024 року відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Київським столичним університетом імені Бориса Грінченка та Національним антидопінговим центром. Договір було підписано виконувачем обовʼязків ректора Олександром Турунцевим та директором центру Сергієм Попиком.

11 червня 2024 року у рамках засідання наукового гуртка «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ’Я» з теми «Перевірка свого біологічного віку» студенти академічної групи ФВб-1-23-4.0д ознайомилися з поняттями «хронологічний вік» і «біологічний вік» та методикою дослідження біологічного віку людини. За допомогою цієї методики студенти встановили, чи відповідає їхній хронологічний вік власному біологічному віку.

10 червня 2024 року в рамках засідання студентського наукового гуртка «Гармонія здоров’я», в якому взяли участь студенти академічної групи ФТЕб-1-23-4.0д, було заслухано доповідь Листухи Лілії та Назарук Вероніки, студенток академічної групи ФТЕб-1-23-4.0д, на тему «Використання штучного інтелекту в фізичній реабілітації українських військових, що втратили кінцівки».

07 червня 2024 року відбувся навчально-методичний семінар «Організація реабілітаційних закладів», на якому студенти І курсу спеціальності 227 «Терапія та реабілітація» першого (бакалаврського) рівня представили свої творчі проєкти щодо бачення організації роботи сучасних реабілітаційних закладів. Студентські проєкти були оцінені запрошеними експертами: Валентином Савченком, завідувачем кафедри фізичної терапії та ерготерапії, доктором медичних наук, професором та Олесею Тимчик, доцентом кафедри фізичної терапії та ерготерапії, кандидатом біологічних наук, доцентом.

До Міжнародного дня захисту дітей, 1 червня 2024 року, Українська асоціація футболу організувала для дітей «Відкриті уроки футболу». Мета проєкту — психосоціальна підтримка дітей, постраждалих від війни, дітей військових ЗСУ та дітей, вимушено переміщених із регіонів, де ведуться активні бойові дії.

Сторінка 1 із 169