Події

20 — 21 квітня 2024 р. у м. Будапешт (Угорщина) пройшов етап Європейського циклу U23 з фехтування на шпагах, який зібрав 237 учасників у чоловічому турнірі та 149 – у жіночому. Відвід України в угорській столиці виступили 22 шпажисти й 27 шпажисток, що вибороли одразу дві золоті медалі.

Дмитро Єременко, студент І курсу освітньої програми "Фізичне виховання", посів І місце на весняному чемпіонаті міста Києва з легкоатлетичного кросу (серед юніорів), який відбувся 13 квітня 2024 року.

22 квітня 2024 року студенти Університету Грінченка Комар Дмитро (група ІНБ-1-23-4.0д) та Антонюк Денис (група ФВб-1-22-4.0д) взяли участь у змаганнях ХІХ Універсіади міста Києва з настільного тенісу та посіли 4 місце в парному розряді.

У рамках соціального проєкту «З Києвом і для Києва» 16 квітня 2024 р. на базі Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбудеться тренінг «ТАКТИЧНА ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА ДЛЯ ЦИВІЛЬНИХ. Що необхідно знати кожному?» для учнів Ліцею №9 “Гармонія” Оболонського району м. Києва.

Напередодні Всесвітнього дня здоров'я (World Health Day), який щорічно відзначається 7 квітня, студенти IV курсу освітньої програми “Фізичне виховання” провели низку просвітницьких заходів, спрямованих на популяризацію спорту та здорового способу життя.

05 квітня 2024 року студенти академічної групи ФТЕб-1-23-4.0д взяли участь у конкурсі-змаганні «Здоров’я у Ваших руках», присвяченому Всесвітньому Дню здоров’я, який відзначається щорічно 7 квітня, починаючи з 1950 року.

04 квітня 2024 відбулося відкрите заняття з дисципліни “Плавання та методика його викладання” доцента кафедри спорту та фітнесу Ірини Грузевич. Тема заняття: "Техніка плавання вільним стилем. Старт" (група ФРб 1-23-4.0д).

Сторінка 1 із 165