Події

21 травня 2020 р. у рамках Фестивалю науки – 2020 кафедрою фізичної реабілітації та біокінезіології (завідувач – доктор медичних наук, професор В.М. Савченко) проведено студентську конференцію "Класичні та новітні засоби фізичної терапії в реабілітації пацієнтів з хворобами внутрішніх органів" у режимі онлайн-зустрічі в Hangouts Meet.

21 травня 2020 р. на кафедрі фізичного виховання і педагогіки спорту відбулася студентська науково-практична конференція «Актуальні питання фізичного виховання і спорту». Конференція відбулась в он-лайн режимі. В заході взяли участь студенти 3 та 4 курсу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.

15 травня 2020 р. викладачі факультету (Ярмолюк О.В., Латишев М.В., Сушко Р.О., Петрова Н.В., Неведомська Є.О., Поляничко О.М. та ін.) взяли участь в онлайн-вебінарі «Використання наукометричних платформ Scopus і Web of Science: можливості для науковців», високопрофесійно проведеному директором бібліотеки Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидатом наук із соціальних комунікацій Опришко Тетяною Сергіївною.

18 травня відповідно до Постанови Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року №792 в Україні вшановують День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу – пам’ять про злочинні акції, сплановані керівною верхівкою колишнього Союзу РСР та здійснені радянськими каральними органами у 1944 році, які привели до масових людських жертв та завдали непоправної шкоди кримськотатарському народу, розвитку його культури, трагічними чином вплинули на його історичний шлях.

Співробітниками кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, які беруть участь у конкурсі на заміщення вакантних посад науково-педагогічних, педагогічних і наукових працівників Університету проведено відкриті заняття за темами: "Юридичні основи у спортивних правовідносинах" (доц. Ярмолюк О.В.), "Історія розвитку, офіційні правила, класифікація гри гандбол і його роль у системі фізичного виховання" (ст. викладач Співак М.Л.), "Особливості проведення та організації змагань Олімпійських Ігор" (викладач Коханська С.С.).

В Україні щорічно відзначаються День пам’яті та примирення (8 травня) та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня). В ці дні Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни 1939-1945 рр.

Сторінка 1 із 111