Події

20 січня 2021 р. відбулася перша зустріч в рамках проєкту "Спорт для життя". На цій зустрічі відбулося знайомство між студентами, викладачами та вихованцями КЗО "Навчально-реабілітаційний центр "Горлиця" ДОР. У процесі розмови учасники зустрічі  домовилися про наступні теми для спілкування та майстер-класів і запланували дати. В кінці онлайн-зустрічі всі учасники зробили руханку, яка дозволяє розім'яти спину після онлайн навчання.

13 січня 2021 р. студенти-магістри спеціальності 017 Фізична культура і спорт взяли участь у  щорічному науково-проєктному студентському семінарі «Аксіологічний підхід у спорті вищих досягнень» (онлайн).

29 грудня 2020 року відбувся онлайн-випуск студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «017 Фізична культура і спорт» та «227 Фізична терапія, ерготерапія».

21-22 грудня 2020 р. на кафедрі фізичного виховання і педагогіки спорту відбулась атестація магістрів - захист магістерських робіт! Пишаємось здобутками наших студентів та вітаємо з успішним захистом!

Сторінка 1 із 119