Події

Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту продовжує забезпечувати навчальний процес у дистанційному форматі. Так, в он-лайн режимі, 07.04.2020 р. відбулося чергове засідання кафедри та доцентом кафедри, д.н.ф.в.с., доцентом Сушко Р.О. проведено лекції для студентів ІІ та ІІІ курсів згідно з розкладом. В дистанційному форматі проведено настановну конференцію з практики зі спеціалізації "Захист Вітчизни" (ст.викладач Кузора І.В.) та консультації студентів з навчальних дисциплін.

Викладачі кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту готові до виклику, спричиненого змінами умов освітнього процесу під час карантину. Наші студенти мають доступ до структурованого презентаційного матеріалу, лекцій, спеціально підібраних за темами додаткових джерел інформації, виконують завдання і надсилають на перевірку. 

Освітній процес на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту під час карантину проходить в дистанційному форматі. Більшість навчальних дисциплін забезпечена електронними навчальними курсами в LMS Moodle. Також додатково використовуються інші сервіси та онлайн платформи для організації відео занять.

06 березня 2020 р. доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор наук з фізичного виховання та спорту, доцент Сушко Р. О. провела відкриту лекцію за темою: «Медико-біологічне забезпечення підготовки висококваліфікованих спортсменів в умовах глобалізації» для студентів спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» у Запорізькому державному медичному університеті.

05 березня 2020 року в спортивному комплексі Київського національного університету будівництва і архітектури пройшли змагання в рамках XV літньої Універсіади м. Києва з плавання серед студентів закладів вищої освіти. У змаганнях були представлені 10 ЗВО м. Києва.

03 березня 2020 року відбувся 9 тур змагань серед студентських команд з футзалу серед ЗВО. В стінах спортивного комплексу Національного авіаційного університету зустрілися команди Київського університету імені Бориса Грінченка та Національного університету біоресурсів і природокористування України.

З 28 лютого по 02 березня 2020 р. в спортивному комплексі Київського національного університету будівництва і архітектури пройшли змагання в рамках Чемпіонату міста Києва з боксу серед студентів закладів вищої освіти, присвяченого пам'яті В.Г. Богуславського. У змаганнях були представлені сімнадцять ЗВО міста Києва.

Сторінка 1 із 108