Події

Кафедрою фізичного виховання і педагогіки спорту організовано зустріч зі студентами 1 курсу групи ФВб-1-20-4.0д для надання консультації з питань вільного вибору дисциплін з каталогу курсів.

08 квітня 2021 р. в рамках "World Health Day"  Александрова Ольга Олександрівна, старший викладач кафедри спорту та фітнесу, на онлайн-зустрічі ознайомила студентів 1 курсу Факультету інформаційних технологій та управління з презентацією на тему: "Роль спортивного туризму в формуванні духовності і фізичного розвитку особистості. Види спортивного туризму".

07 квітня 2021 р. студенти кафедри спорту та фітнесу разом зі світовою спільнотою відзначили World Health Day або Всесвітній день здоров’я! На онлайн-зустрічі «В здоровому тілі – здоровий дух» жваво обговорювалось головне гасло 2021 року «Будуємо більш справедливий і здоровий світ»,

07 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров'я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров'я в рамках ООН (ВООЗ). 

Вітаємо студента кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Шаповалова Миколу (ФВб-1-18-4.0д) з публікацією наукових досліджень у матеріалах Міжнародної наукової конференції (Рим, Італія)  і науковому фаховому виданні України (Слобожанський науково-спортивний вiсник, Харків):

У ході вивчення дисципліни «Методологія підготовки дисертаційної роботи у галузі фізичного виховання і спорту: Інформаційний пошук і робота з друкованими та електронними джерелами. Методологія написання наукових текстів» аспірантки першого року навчання Комоцька О.С. та Каюн О.В. взяли участь у процедурі публічного захисту дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата наук:

Сторінка 1 із 124