Події

30 червня 2020 р. відбулись онлайн-урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам першого (бакалаврського) освітнього рівня спеціальностей  «017 Фізична культура і спорт» та  «227 Фізична реабілітація».

За активну науково-дослідну діяльність та публікаційну активність студентам Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Гез Марині та Сові Володимиру (група ФВм-1-19-1.4д) оголошено подяку від ректора Київського університету імені Бориса Грінченка! Вітаємо наших студентів!

04  червня 2020 р. на кафедрі фізичного виховання і педагогіки спорту відбулася презентація наукових здобутків магістрантів спеціальності «017 Фізична культура і спорт» у рамках дисципліни «Науково-педагогічні дослідження у фізичному вихованні та спорті».

21 травня 2020 р. у рамках Фестивалю науки – 2020 кафедрою фізичної реабілітації та біокінезіології (завідувач – доктор медичних наук, професор В.М. Савченко) проведено студентську конференцію "Класичні та новітні засоби фізичної терапії в реабілітації пацієнтів з хворобами внутрішніх органів" у режимі онлайн-зустрічі в Hangouts Meet.

21 травня 2020 р. на кафедрі фізичного виховання і педагогіки спорту відбулася студентська науково-практична конференція «Актуальні питання фізичного виховання і спорту». Конференція відбулась в он-лайн режимі. В заході взяли участь студенти 3 та 4 курсу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.

15 травня 2020 р. викладачі факультету (Ярмолюк О.В., Латишев М.В., Сушко Р.О., Петрова Н.В., Неведомська Є.О., Поляничко О.М. та ін.) взяли участь в онлайн-вебінарі «Використання наукометричних платформ Scopus і Web of Science: можливості для науковців», високопрофесійно проведеному директором бібліотеки Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидатом наук із соціальних комунікацій Опришко Тетяною Сергіївною.

18 травня відповідно до Постанови Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року №792 в Україні вшановують День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу – пам’ять про злочинні акції, сплановані керівною верхівкою колишнього Союзу РСР та здійснені радянськими каральними органами у 1944 році, які привели до масових людських жертв та завдали непоправної шкоди кримськотатарському народу, розвитку його культури, трагічними чином вплинули на його історичний шлях.

Сторінка 1 із 111