Події

22 жовтня 2020 року відбулися Збори делегатів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка.

16 жовтня 2020 року в рамках соціального проєкту «З Києвом і для Києва» викладачем кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Неведомською Євгенією Олексіївною в онлайн-форматі було проведено лекцію та практичне заняття «Перевірте свій біологічний вік!».

Студент 2 курсу освітньої програми «Фізичне виховання» - Вигівський Андрій став переможцем Чемпіонату Житомирської області з футболу сезону 2020 у складі ФК "МАЛ" (м. Коростень). Вітаємо Андрія та бажаємо подальших спортивних успіхів!

15 жовтня 2020 р. Футбольна Асоціація студентів міста Києва нагородила кращих гравців  ХХІ  Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО  сезону 2019-2020 р.р.

15 жовтня 2020 року відбувся 2 тур  ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд  закладів вищої освіти.  "Грінченківці" зустрілися з командою "НУФВСУ" (Національного університету фізичного виховання і спорту України).

01-12 жовтня 2020 року старший викладач кафедри спорту та фітнесу Іваненко Галина Олександрівна та студенти Кудря Катерина, Калашник Богдан (група ТДб-1-19-4.0д), Клімова Олександра (група ТДб-1-18-4.0д) взяли участь у суддівстві Відкритого осіннього чемпіонату м. Києва з плавання серед юнаків (Палац Підводного спорту).

У жовтні стартував ХХІІ Чемпіонат м. Києва з футболу серед студентських команд  закладів вищої освіти. 08 жовтня 2020 року  у першому турі  "грінченківці" зустрілися з командою "Легпрому" (Київського національного університету технологій і дизайну) та перемогли з рахунком 3:1. Голи забили: Крук Максим, Мамчур Владислав, Заяць Євгеній.

Сторінка 1 із 114