Події

21 вересня 2021 р. студенти Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту разом зі старшим викладачем кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Пітенком С.Л. долучилися до вивчення одного з водних видів спорту – вейкбордингу, який поєднує в собі елементи воднолижного слалому, акробатики і стрибків.

25 вересня 2021 р. студенти 4 курсу групи ФВб-1-18-4.0д разом з доцентом кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Головач І.І. взяли участь у заході, присвяченому Всесвітньому дню туризму. Туристсько-краєзнавчий фестиваль для учнівської молоді міста Києва був організований Київським центром дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово - патріотичного виховання у Голосіївському парку.

26 вересня 2021 р. у рамках соціальної кампанії «Не лінуйся! Рухайся!» ГО «За наше майбутнє» разом з Федерацією легкої атлетики України за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Спортивного комітету України та  Спорту для всіх було проведено спортивне свято на НСК «Олімпійський».

23 вересня 2021 р. на базі СШ №194 "Перспектива" відбулося виїзне заняття з вогневої підготовки зі студентами 2 курсу спеціалізації "Захист Вітчизни". Студенти отримали знання, вміння та навички стрільби з пневматичної гвинтівки, розбирання-збирання АК-74, правил прицілювання.

Для студентів II курсу освітньої програми "Фізичне виховання" проведено виїзне практичне заняття, на якому вони дізналися у чому особливості оздоровчого туризму, які правила поведінки у польових умовах та фізичні якості розвиваються завдяки засобам туризму.

З метою популяризації фізичного виховання та активного залучення учнівської і студентської молоді до різних видів рухової активності студенти 4 курсу в рамках дисципліни "Теорія і методика фізичного виховання" (викладач Ясько Л.В.) презентували проекти "Організація фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей та підлітків".

20 вересня 2021 р. в рамках практичних занять з дисциплін «Професійно-педагогічне вдосконалення» (модуль: Організація та проведення занять з легкої атлетики, викладач Гацко О.В.); «Теорія і методика фізичного виховання» (модуль: Рухова активність та здоров’я дітей і підлітків, викладач Ясько Л.В.); «Теорія і методика викладання обраного виду спорту» (викладач Іваненко Г.О.) для студентів 1, 2 та 4 курсів освітніх програм «Фізичне виховання» та «Тренерська діяльність з обраного виду спорту» відбулася презентація проєкту «Дитяча легка атлетика». Модератор проєкту – завідувач кафедри фізичного виховання Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер», Заслужений вчитель України Копилова Ліана Валентинівна.

Сторінка 1 із 133