Події

14 лютого 2024 науково-педагогічні працівники, які забезпечують викладання на освітній програмі «Тренерська діяльність з обраного виду спорту» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти взяли участь у тренінгу, який проводили Жильцов Олексій Борисович, кандидат педагогічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи та завідувач НМЦ стандартизації та якості освіти Антипін Євген Борисович, кандидат педагогічних наук, доцент.

Наш Університет доєднався до ініціативи Департаменту муніципальної безпеки КМДА, який у співпраці з КО «Муніципальна охорона» та волонтерами, які мають професійні навички, досвід бойових дій, проводить для всіх охочих навчання з підготовки до національного спротиву. Цей проєкт реалізується у взаємодії з командуванням Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

20 лютого 2024 р. студентський актив Факультету організував обговорення, присвячене Дню Героїв Небесної Сотні. Розпочали зустріч вшануванням пам'яті Героїв. Учасники пригадали основні події лютого 2014 року, цінності та ідеї Майдану і поділились власними спогадами про події Революції Гідності.

15 лютого 2024 року на базі Національного транспортного університету відбувся турнір з міні-футболу “Футзальна ліга НТУ”, у якому взяли участь 8 команд. Команда Київського столичного Університету імені Бориса Грінченка виграла 8:0 у команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка, зіграла з рахунком 2:2 з командою Національного транспортного Університету, виграла у півфіналі у команди Київського національного університету будівництва і архітектури з рахунком 7:1 та у фіналі перемогла команду Національного транспортного університету з рахунком 4:0. 

В рамках проєкту «Школа кураторів» 12 лютого 2024 р. доцентом кафедри фізичної терапії та ерготерапії, кандидатом біологічних наук, доцентом Іриною Омері був проведений тренінг «Збереження психічного здоров'я шляхом саморегуляції».

02 лютого 2024 року в КМДА відбулася презентація спортивного проєкту президента України «Пліч-о-Пліч всеукраїнські шкільні ліги» у Києві. Старший викладач кафедри спорту та фітнесу Ксенія Літвінова долучилася до організації цього заходу і  виступила як спікер з промовою та руханкою для вчителів фізичної культури та  адміністраторів шкіл.

Сторінка 1 із 163