Навчально-методичні заходи

20 жовтня 2023 року студенти-першокурсники академічної групи ФТЕб-1-23-4.0 – майбутні фізичні терапевти вже вдруге досліджували анатомію людського організму за допомогою сучасних 3D-додатків у  Цифровому хабі Університету Грінченка.

06 жовтня 2023 року студенти 1 курсу освітньої програми Фізична терапія, ерготерапія Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту здійснили захоплюючу подорож у світ віртуальної реальності, яка розкрила перед ними нові можливості для вивчення анатомії людського тіла.

23 травня 2023 р. в рамках дисципліни "Організація діяльності реабілітаційних закладів" доцентом кафедри фізичної терапії та ерготерапії Омері І.Д. було проведено виїзне заняття на базі Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни.

16 березня 2021 року доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Неведомська Євгенія Олексіївна провела відкрите лекційне заняття з дисципліни «Нормальна фізіологія людини та вікова фізіологія» на тему: «Алкоголь як тератогенний фактор в онтогенезі людини» для студентів 1 курсу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, спеціальності «227 Фізична терапія, ерготерапія» першого (баклаврського) освітнього рівня (академічна група ФТЕб-1-20-4.0д).