Засідання кафедри

засідання кафедри фізичної терапії та ерготерапії від «17» грудня 2022 року

ПРИСУТНІ: професор д.м.н. Савченко В.М.; професор д.б.н. Лисенко О.М., професор д.п.н. Хорошуха М.Ф., доцент к.п.н. Неведомська Є.О.; доцент к.б.н. Тимчик О.В.; доцент к.б.н. Омері І.Д.; доцент, к.н.ф.в.с. Харченко Г.Д.; доцент к.н.ф.в.с. Керестей В.В., ст. викладач Яценко С.П., ст. викладач Буряк О.Ю., ст. викладач Погребняк Ю.М.

Порядок денний:

• Підсумки атестації здобувачів другого (магістерськго) рівня (денної форми навчання) за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія», освітня програма 00.04 «Фізична терапія» за 2022-2023 навчальний рік.
  • Різне.

УХВАЛИЛИ: Прийняти до уваги результати атестації здобувачів другого (магістерськго) рівня (денної форми навчання) за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія», освітня програма  227.00.04 «Фізична терапія» за 2022-2023 навчальний рік. Врахувати, що у подальшому виконання магістерських робіт повинно мати експериментальний характер.

засідання кафедри фізичної терапії та ерготерапії від «15» листопада 2022 року

Порядок денний:

1. Розгляд та затвердження для сертифікації ЕНК дисципліни «Перша медична допомога» (2 курс, ФТЕ, денна). Розробник Хорошуха М.Ф., експерти: Яценко С.П., Цикоза Є.В.

2. Розгляд та затвердження для сертифікації ЕНК дисципліни «Основи медичних знань» (1 курс, ФТЕ, денна). Розробник Тимчик О.В., експери: Неведомська Є.О., Гудим Г.П.

Ухвалили:

• Рекомендувати на сертифікацію ЕНК дисципліни «Перша медична допомога» (2 курс, ФТЕ, денна), розробник М.Хорошуха.
  • Рекомендувати на сертифікацію ЕНК дисципліни «Основи медичних знань» (1 курс, ФТЕ, денна), розробник О. Тимчик.

засідання кафедри фізичної терапії та ерготерапії від «17» листопада 2022 року

Порядок денний:

• Попередній захист магістерських робіт здобувачів 2 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти групи ФТЕм-1-21-1.4д спеціальності: 227 Фізична терапія, ерготерапія освітньої програми: 227.00.04 «Фізична терапія».
  • Різне.

УХВАЛИЛИ: Допустити до захисту магістерських робіт студентів:

• Бурда Олександр Юрійович
  • Дем’янчук Катерина Сергіївна
  • Джапарідзе Єлизавета Спартаківна
  • Марчук Максим Андрійович
  • Яцевський Богдан Іванович
  • Данилевський Нікіта Валерійович
  • Дроботун Вікторія Володимирівна
  • Кіщенко Ольга Василівна
  • Лисенко Дмитро Ростиславович
  • Родіонова Ксенія Володимирівна
  • Шуневич Альона Вікторівна
  • Щербій Евеліна-Любов Ігорівна
  • Руденко Дар’я Миколаївна
  • Мазур Євгеній Володимирович
  • Крайня Наталія Володимирівна
  • Ганжа Леся Вікторівна

засідання кафедри фізичної терапії та ерготерапії від «17» жовтня 2022 року

Порядок денний:

1. Про затвердження програми комплексного практично-орієнтованого кваліфікаційного іспиту для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою "Фізична терапія” за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія» спеціалізації 227.01 «Фізична терапія».

2. Про затвердження тем та керівників магістерських робіт для здобувачів вищої освіти за спеціальністю «227 Фізична терапія, ерготерапія», другого (магістерського) освітнього рівня, освітня програма «Фізична терапія».

3. Про затвердження програм іспитів здобувачів першого (бакалаврського) рівня та здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зимової сесії 2022-2023 року навчання.

4. Про зміни до ОП 227.00.02 «Фізична терапія, ерготерапія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, внесених у лютому 2022 р. (затверджено і введено в дію з 01.09.2022 р., наказ від 31.08.2022 р. № 407).

Ухвалили:

• Затвердити програму комплексного практично-орієнтованого кваліфікаційного іспиту для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою "Фізична терапія” за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія» спеціалізації 227.01 «Фізична терапія».
  • Затвердити теми та керівників магістерських робіт для здобувачів вищої освіти за спеціальністю «227 Фізична терапія, ерготерапія», другого (магістерського) освітнього рівня, освітня програма «Фізична терапія» (2022 рік вступу).
  • Затвердити програми іспитів здобувачів першого (бакалаврського) рівня та здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зимової сесії 2022-2023 року навчання згідно навчальних планів.
  • Прийняти до уваги висновок ради роботодавців щодо внесених змін до ОП 00.02 «Фізична терапія, ерготерапія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.