Відкрите заняття з дисципліни «Нормальна фізіологія людини і вікова фізіологія»

25 квітня 2019 р. доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Омері І.Д. провела відкрите заняття з дисципліни «Нормальна фізіологія людини і вікова фізіологія» для студентів 1 курсу групи  ФТЕб-1-18-4.0д.

Тема заняття: «Фізіологія залоз внутрішньої секреції, вплив гормонів на ріст і розвиток організму». Заняття відвідали заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи Комоцька О.С., завідувач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Савченко В.М., доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Тимчик О.В., доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Полковенко О.В. Заняття було проведено на високому професійному рівні з використанням сучасних інтерактивних технологій.