Методичний семінар «Формування загальних компетентностей студентів різних спеціальностей засобами фізичного виховання»

08 листопада 2021 р. на кафедрі спорту та фітнесу відбувся методичний семінар «Формування загальних компетентностей  студентів різних спеціальностей засобами фізичного виховання».

Спікерами виступили Білецька В.В. та Цикоза Є.В. Під час семінару викладачі кафедри ознайомилися з компетентностями, які формуються у студентів різних спеціальностей під час вивчення дисципліни «Фізичне виховання». Отримані знання викладачі зможуть застосувати при оновленні робочої програми навчальної дисципліни «Фізичне виховання» для студентів різних спеціальностей з урахуванням специфіки їх спеціальності та освітньої програми.