Науково-практичний семінар «Особливості підготовки футболістів на сучасному етапі розвитку виду спорту»

23 жовтня 2017 р. на кафедрі спорту та фітнесу відбувся науково-практичний семінар «Особливості підготовки футболістів на сучасному етапі розвитку виду спорту».

На семінарі були присутні викладачі та завідувачі кафедр ВНЗ м.Києва та представники ФАСК. Доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, заслужений тренер України Виноградов Валерій Євгенович виступив з доповідями «Морфо-функціональні особливості організму юних футболістів та їх урахування при організації тренувального процесу» та «Розминка у футболі на сучасному етапі розвитку виду спорту». Майстер-клас з футболу провів старший викладач кафедри спорту та фітнесу Швець Сергій Володимирович. В ході семінару були обговорені питання перспективного досвіду підготовки спортсменів у футболі, підвищення техніко-тактичної підготовленості футболістів на різних етапах спортивної підготовки.