kfvps.fzfvs@kubg.edu.ua

Ясько Лілія Володимирівна

Студентська конференція магістрантів другого року навчання спеціальності «017 Фізична культура і спорт»

05 жовтня 2020 р. в рамках наукової діяльності кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту відбулася студентська конференція магістрантів другого року навчання спеціальності «017 Фізична культура і спорт», присвячена виконанню магістерських досліджень. На конференцію були запрошені магістри першого року навчання, студенти старших курсів бакалаврату, аспіранти, наукові керівники. Загальна кількість учасників - 40 осіб. Модератор заходу: доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Латишев М.В.

Завдяки плідній роботі наукових керівників та студентів було представлено результати досліджень та розробок, які здійснені під час написання магістерських робіт, а в процесі конференції відбулось їх активне обговорення. Бажаємо нашим студентам високих наукових досягнень та успіхів у навчанні!