Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед студентів "Cool Race"

1-2 жовтня 2021 р. в Києві відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід  серед студентів "Cool Race". Cool Race - це новий формат залучення студентської молоді до рухової активності! Протягом двох днів 39 студентів та 39 студенток із 36 закладів вищої освіти, які представляли 20 регіонів України змагалися на смугах перешкод. Програма змагань передбачала подолання учасниками чотирьох дистанцій з перешкодами різної складності. Після чого до фіналу потрапили чотири студента та чотири студентки, які розіграли між собою призові місця!

Вітаємо студента 4 курсу Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту Дениса Харлана - бронзового призера перших в історії крутих перегонів серед студентів  "Cool Race".

Пишаємося і бажаємо подальших перемог!