Вітаємо переможців та призерів ХVІІ літньої Універсіади України з тхеквондо (ВТФ)!

Згідно з Календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2022 рік студенти Університету Грінченка взяли участь у змаганнях ХVІІ літньої Універсіади України з тхеквондо (ВТФ), які проходили у м. Івано-Франківськ, на базі спортивного комплексу «Олімп» у період з 12 по 13 лютого 2022 року.

Результати участі студентів Університету Грінченка у змаганнях XVII Всеукраїнської універсіади з тхеквондо:

Керугі:

• Бятець Максим -2 місце (68 кг) (ФЗФВС);
  • Журба Аліна - 3 місце (67 кг) (ФЗФВС).

Пхумсе:

• Полянский Давид - три 1 місця (ФЗФВС);
  • Медвідь Єгор - одне 1 місце, два 2 місця (ФЗФВС);
  • Надолінська Анастасія - 2 та 3 місця (ІФ).

Також студенти Університету Грінченка посіли 1 місце у складі студентської збірної міста Києва. Вітаємо переможців та призерів! Бажаємо подальших спортивних успіхів!