Науково-проєктний семінар «Аксіологічний підхід у спорті вищих досягнень»

13 січня 2021 р. студенти-магістри спеціальності 017 Фізична культура і спорт взяли участь у  щорічному науково-проєктному студентському семінарі «Аксіологічний підхід у спорті вищих досягнень» (онлайн).

Семінар проводиться в рамках дисципліни «Аксіологія і акмеологія у фізичному вихованні і спорті» (викладачі кафедри спорту та фітнесу Поляничко О.М. і Лахтадир О.М.).

В ході семінару студенти мали нагоду представити свої творчі роботи -  інтерв’ю з видатними спортсменами України, Університету Грінченка, Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту. Дослідити професійний шлях до успіху, акме-вершин у спорті, визначити цінність мотивації до занять фізичною культурою і спортом, наполегливості у досягненні мети, значущість особистісних та професійних якостей тренера та ін.