Збори членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Факультету

06 жовтня 2022 року відбулися Збори делегатів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка.

На Зборах було представлено звіт про діяльність Наукового товариства за 2022 рік; обрано голову Наукового товариства – Олександру Дзюбу, студентку 3 курсу групи ФіРб-1-20-4.0д, заступника голови – Анну Балабуху, студентку 2 курсу групи ФіРб-1-21-4.0д. та секретаря – Єлизавету Попович, студентку 2 курсу групи ФВб-1-21-4.0д. Також запрошено нових членів Наукового товариства Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту: Тимошенка Олександра, Чубко Романа, Сілонову Олександру, Стеценко Нілу, Стеценко Людмилу та ін. Обрано склад делегації на Конференцію Наукового товариства Університету: Олександра Дзюба,  Анна Балабуха, Єлизавета Попович.

Бажаємо молодим науковцям натхнення та плідної праці!