Події

27 вересня 2024 року студенти 2 курсу групи ФВб-1-23-4.0д разом із старшим викладачем кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту – Оленою Гацко долучилися у ролі волонтерів до команди проєкту Open Fan Football Schools-OFFS Ukraine / Відкриті уроки футболу.

07 серпня 2024 року відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.133.075 Київського столичного університету імені Бориса Грінченка для проведення публічного захисту дисертації Волощенка Юрія Миколайовича, старшого викладача кафедри спорту та фітнесу, на тему «Розвиток інтероцептивного усвідомлення здобувачів вищої освіти на основі соматичних рухів у процесі фізичного виховання» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт.

17 листопада 2023 року на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту відбулося перше засідання разової спеціалізованої вченої ради  для обговорення результатів дисертаційного дослідження Олени Виноградової на тему: «Стимуляція працездатності і відновлення кваліфікованих спортсменів у процесі змагальної діяльності в циклічних видах спорту», поданої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01Освіта/Педагогіка за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт (науковий керівник – Георгій Лопатенко, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Київського університету мені Бориса Грінченка).

01 грудня 2023 р. на базі навчального спортивно-стрілецького клубу "Полігон-Арена" відбулось виїзне заняття для студентів III курсу групи ФВб-1-21-4.0, на якому вони відпрацювали практичні навички з вогневої підготовки. Викладач - Костянтин Ніканоров, старший викладач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту.

15 листопада 2023 року студенти IV курсу освітньої програми «Фізичне виховання» (група ФВб-1-20-4.0д) у період проходження виробничої практики із здобувачами освіти старшої школи НВК №143 Оболонського району м. Києва взяли участь в організації та проведенні змагань зі стрільби "Снайпер".