Науково-практичний семінар «Методика проведення оцінки стану функціональних систем організму людини та рівня фізичного розвитку»

22 травня 2018 р. проведено науково-практичний семінар «Методика проведення оцінки стану функціональних систем організму людини та рівня фізичного розвитку» для студентів 3 та 4 курсів Університетського коледжу спеціальності "Фізичне виховання". Модератори заходу: завідувач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Ясько Л.В., голова циклової комісії фізичного виховання Університетського коледжу Колоскова Н.О., викладач Петрова Н.В.

Після заходу завідувачем кафедри Ясько Л.В. та старшим викладачем кафедри Гацко О.В. було здійснено профорієнтаційні бесіди зі студентами, на яких майбутні абітурієнти отримали вичерпні відповіді щодо умов вступу та навчання на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту.