Відкрите заняття з дисципліни «Спортивні ігри і методика їх викладання»

07 грудня 2018 р. на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту доцентом кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Сушко Р.О. було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Спортивні ігри і методика їх викладання» для вчителів фізичного виховання, які проходять підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної педагогічної освіти.

На високому професійному рівні було представлено засоби фізичного виховання з удосконалення техніки виконання та методики навчання захисних дій у грі баскетбол. У підсумку студенти І курсу факультету достойно представили Київський університет імені Бориса Грінченка як освітню платформу для підготовки майбутніх фахівців фізичної культури, продемонстрували сучасні підходи до формування вмінь та навичок, набули досвід публічного представлення результатів власної майстерності, поспілкувалися щодо проблем викладання модулю баскетболу в загальноосвітніх школах.