kfvps.fzfvs@kubg.edu.ua

Ясько Лілія Володимирівна

Пошук інформації, робота з науковою та методичною літературою (засідання наукового гуртка)

21 грудня 2018 р. відбулося засідання наукового гуртка кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту

Тема засідання: «Пошук інформації, робота з науковою та методичною літературою».

Ведучий засідання: доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Латишев М.В.

У засіданні взяли участь студенти 1 курсу спеціальності «Фізичне виховання» та «Фізичне виховання» (Тренерська діяльність з обраного виду спорту).

На засіданні були розглянуті пошукові системи, сайти бібліотек та баз даних. Студенти ознайомилися з сайтом Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського та її пошуковою системою. Також з пошукової системою Google Scholar. Провели пошук та фільтрацію науково-методичних джерел за темами своїх наукових робіт.

01-min