kfvps.fzfvs@kubg.edu.ua

Ясько Лілія Володимирівна

Відкрите заняття з дисципліни "Легка атлетика та методика її викладання"

22 квітня 2019 р. старшим викладачем кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Гацко Оленою Володимирівною було проведено відкрите заняття з дисципліни "Легка атлетика та методика її викладання" для студентів 1 курсу групи ФВб-2-18-4.0д. Тема заняття: «Техніка і методика навчання стрибкам у довжину з розбігу».

Заняття відвідали заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи Комоцька О.С., заступник декана з з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Головач І.І., завідувач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Ясько Л.В., доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Латишев М.В. Заняття з легкої атлетики було проведено із застосуванням сучасних підходів та прийомів навчання. Присутніми відмічено високий професійний рівень викладання дисципліни.