kfvps.fzfvs@kubg.edu.ua

Ясько Лілія Володимирівна

Відкрите заняття з дисципліни "Основи масажу"

23 квітня 2019 р. старшим викладачем кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Гнутовою Наталією Павлівною було проведено відкрите заняття з дисципліни "Основи масажу" для студентів 2 курсу групи ФВб-2-17-4.0д. Тема заняття: «Методика масажу верхніх кінцівок».

Заняття відвідали Ясько Л.В., завідувач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту; Сушко Р.О., старший викладач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту; Клименко Г.В., доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології. Студенти ознайомились з основними техніками та прийомами масажу та закріпили отриманні знання на практиці. Заняття проведено на високому професійному рівні.