kfvps.fzfvs@kubg.edu.ua

Ясько Лілія Володимирівна

Участь у XІI Міжнародній конференції молодих вчених «Молодь та олімпійський рух»

17-18 травня 2019 р. викладачі кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту (завідувач кафедри, к.фіз.вих., доцент Ясько Л.В., доцент кафедри, д.фіз.вих. Сушко Р.О., к.фіз.вих., доцент Латишев М.В.), а також кафедри спорту та фітнесу (доцент кафедри, к.фіз.вих., Кожанова О.С., старший викладач Іваненко Г.О.) взяли участь у XІI Міжнародній конференції молодих вчених «Молодь та олімпійський рух», що відбулася у Національному університеті фізичного виховання і спорту України.

На секційних засіданнях конференції за результатами власних досліджень доповідали:

• Іваненко Г. О. ЗАХОДИ З ВПРОВАДЖЕННЯ ОЛІМПІЙСЬКОЇ ОСВІТИ В ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 017 «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ»;
  • Латишев М. В. РЕЙТИНГ БОРЦІВ НА МІЖНАРОДНІЙ АРЕНІ.

Студент групи ФВм-1-18-1.4д Магомедов А. С. разом з науковим керівником Сушко Р.О. представили тези доповіді, що опубліковано у матеріалах конференції за темою: «АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ ВИСТУПУ УКРАЇНСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ У ЗИМОВИХ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ».