Відкрита лекція «Історія розвитку, офіційні правила, класифікація гри баскетбол і його роль у системі фізичного виховання»

04 вересня 2019 р. відбулася відкрита лекція  Сушко Руслани Олександрівни, доктора наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту. Заняття проведено з дисципліни «Спортивні ігри і методика їх викладання» на тему: «Історія розвитку, офіційні правила, класифікація гри баскетбол і його роль у системі фізичного виховання» для студентів І курсу освітньої програми 017.00.01 «Фізичне виховання» (академічна група ФВб-1-19-4.0д).

На занятті були присутніми декан Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Лопатенко Г.О., заступник декана з  науково-методичної та навчальної роботи Комоцька О.С., завідувач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Ясько Л.В., викладачі кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту та кафедри спорту та фітнесу.

Заняття проведено на високому професійному рівні з використанням активних методів навчання.