kfvps.fzfvs@kubg.edu.ua

Ясько Лілія Володимирівна

Спортивно-туристичний похід в рамках Олімпійського тижня

09 вересня 2019 року студенти 2 курсу освітньої програми «Тренерська діяльність» здійснили спортивно-туристичний похід в рамках Олімпійського тижня.

Похід відбувся у Биківнянському лісі під керівництвом викладачів: Білецької В.В., Гудим Г.П.

Студенти відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили», ознайомилися з ландшафтом місцевості, побували на Рибному озері та озері Берізка.

Протягом походу студенти освоїли практичні навички організації і проведення походу, забезпечення безпеки у поході, розподілу обов’язків між учасниками, а також навчилися правильно і безпечно розпалювати багаття, готувати їжу на вогнищі у казанках, дізналися про особливості харчування у поході, про норми продуктів харчування, їх пакування та особливості транспортування і збереження в умовах походу.