VII Всеукраїнський турнір з фехтування на рапірах серед юнаків та дівчат

24 жовтня 2019 р. на базі  олімпійського коледжу імені Івана Піддубного в м. Києві відбувся VII Всеукраїнський турнір з фехтування на рапірах серед юнаків та дівчат, який присвячено пам’яті  заслуженого тренера Радянського Союзу та України з фехтування Фрондзею Ярославу Дмитровичу.

Завідувач кафедри фізичного виховання та педагогіки спорту Ясько Л.В. вшанувала пам'ять видатного тренера та виступила з вітальним словом під час відкриття змагань. В форматі вільного спілкування з тренерами різних міст України було здійснено профорієнтаційні бесіди. Приємно зазначити, що в підготовці юних спортсменів приймають участь і випускники та студенти магістратури кафедри, які працевлаштовані в олімпійському коледжі. Бажаємо спортивних успіхів юним спортсменам та фахівцям, які здійснюють їх підготовку!