Участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції

21-22 листопада 2019 р. доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор наук з фізичного виховання і спорту Сушко Р.О. взяла участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції, яка відбулася у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

Сушко Р.О. представила доповідь за темою: «Сучасні підходи до вдосконалення підготовленості фахівців фізичної культури і спорту: огляд проблеми і шляхи вирішення».

У пленарному засіданні взяли участь:

• Петрачков О.В. – кандидат педагогічних наук, доцент, начальник навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського;
  • Манолакі В.Г. – доктор педагогічних наук, професор, Ректор Державного університету фізичного виховання і спорту, Республіка Молдова;
  • Агота Ленарт – PhD, University of Physical Educatiоn, professor, Hungary
  • Булатова М.М. – доктор педагогічних наук, професор, Віце-президент Національного олімпійського комітету України, завідувач кафедри історії та теорії олімпійського спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України;
  • Платонов В.М. – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри історії та теорії олімпійського спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України.