Студентська науково-практична конференція «Актуальні питання фізичного виховання і спорту»

21 травня 2020 р. на кафедрі фізичного виховання і педагогіки спорту відбулася студентська науково-практична конференція «Актуальні питання фізичного виховання і спорту». Конференція відбулась в он-лайн режимі. В заході взяли участь студенти 3 та 4 курсу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.

Загальна кількість учасників – 56 осіб. 10 студентів презентували результати наукових досліджень з різних напрямів сфери діяльності фізичної культури і спорту: Гармаш Надія (3 курс), Гальцова Євгенія (4 курс), Ярошовець Олександр (3 курс), Сілівончик Настя (3 курс), Дорошенко Маргарита (3 курс), Покрепа Вікторія (4 курс), Зенченко Вікторія (3 курс), Міщанин Олександр (3 курс), Красік Аріна (3 курс), Чалий Дмитро (3 курс). Всі доповіді, які прозвучали під час конференції, викликали жвавий інтерес та були оцінені іншими учасниками. За результатами голосування визначено переможця – Гармаш Надію, студентку 3 курсу групи ФВБ-1-17-4.0 д, яка отримала у подарунок книгу: «Методи наукових досліджень у баскетболі» від автора – Сушко Руслани Олександрівни, доктора наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедри. Книгу та грамоти учасники конференції отримають одразу після завершення карантину. Щиро дякуємо нашим студентам та бажаємо подальших успіхів в науковій діяльності!