Проведення кураторської години

30 жовтня 2020 р. для студентів 1 курсу групи ФВб-1-20-4.0 д було проведено кураторську годину. Зустріч відбулася у дистанційному форматі, куратор групи – Співак Марина Леонідівна, старший викладач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту. Під час заходу обговорювались питання залучення студентів до навчання у дистанційному форматі, здійснювався обмін враженнями студентів від здобуття освіти у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Під час зустрічі куратором групи зроблено важливий акцент на отриманні інформації про адаптацію студентів до нових умов діяльності, більш розширене знайомство, повідомлення про свої досягнення, захоплення та інтереси.

Мариною Леонідівною відмічено високі показники відвідувань студентами навчальних занять та їх позитивну налаштованість до навчання та спілкування.

Кураторська година пройшла у теплій і невимушеній атмосфері. Бажаємо нашим студентам успіхів та позитиву в навчанні!